Цена

3.620ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Mysa Hoddie Black

Совршената комбинација на привлечност и удобност ве очекува со дуксерот Mysa со малку предимензиониран крој и модерна дуксерка. Главните предности на овој модел се секако интересниот исечок на предната страна и високиот појас кој нежно ја следи линијата на телото, нагласувајќи ја вашата елеганција. Направено од висококвалитетен памучен материјал, оваа дуксерка со капулачка гарантира врвна удобност. Со дуксерот Mysa, ќе бидете подготвени да владеете со светот со беспрекорен изглед и неверојатна удобност!

Карактеристики:

Удобна ткаенина
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 94% памук, 6% еластин / 98% памук, 2% еластин

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024