Цена

480ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Магнезиум има големо влијание за здравјето на коските, мускулите и срцето, односно помага во нивното правилно функционирање.

Состав во 1 таблета:

Елементарен магнезиум (оксид, глуконат, лактат)………………………..………………..250 mg

Начин на употреба – возрасни:

Земете 1 обложена таблета 2 пати дневно.

Пакување: 90 обложени таблети

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024