Цена

2.999ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

LUMI LEGGINGS, BURNT ORANGE

Неодоливо сјајни и гламурозни, Lumi хеланките се изработени од висококвалитетен растеглив материјал, благодарение на кој стојат на телото како втора кожа. Без разлика дали сте во теретана, на лента за трчање или едноставно уживате во релаксирана прошетка, Lumi хеланките ќе ви овозможат исклучителна леснотија на движење што ќе ве поттикне да ги постигнете своите најдобри перформанси.

Нивниот чист и едноставен дизајн вклучува страничен џеб, идеален за складирање на вашите најважни мали предмети како што се мобилен телефон, клучеви или картички. Повеќе не треба да се грижите за безбедноста на вашите предмети за време на тренингот. Хеланките Lumi гарантираат неодолив изглед. 

Карактеристики:

Растегнување
Ткаенина за удобност
УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
Материјал: 80% полиамид, 20% еластин

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024