Цена

3.050ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Liv Leggings Blue

Почувствувајте го луксузниот допир и неверојатната удобност благодарение на комбинацијата на премиум материјали кои ги прават Liv хеланките уникатни. Нивната растегливост овозможува целосна слобода на движење, додека сјајната површина обезбедува елегантен изглед. Не само што се одлични за тренирање, туку ќе ве придружуваат и при други секојдневни активности. Доаѓаат со џебови на страните за да можете да ги чувате сите ваши важни ситници при рака, без да се грижите за дополнителни чанти или ранци.

Со класична црна и суптилна сина боја, сега можете да изберете хулахопки што ја одразуваат вашата личност и стил. Широката лента ја нагласува вашата женска фигура, давајќи ви чувство на самодоверба додека ги носите. Без разлика дали сакате да се посветите на интензивни трхеланките Liv се вашиот идеален избор.

Карактеристики:

Растегливост
Удобна Ткаенина

УВ заштита 50+: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+

Материјал: 80% полиамид, 20% еластин

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024