Цена

890ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Оваа безбедносна нараквица Tunturi е одличен додаток за спортски активности на отворено. На пример, за трчање, одење или други активности. Благодарение на светло жолтиот рефлективен материјал и 4 црвени LED светла, осигурува дека сте јасно видливи за другите, и во текот на денот и во текот на ноќта. Заштитната нараквица лесно се закачува благодарение на Velcro на задната страна.

Предности на рефлектирачката нараквица Tunturi LED:

 • Лесно се прицврстува со велкро

 • Лесни и мали: удобно за носење

 • Идеален за трчање, возење велосипед, возење и други активности на отворено

 • Со четири LED светла за оптимална видливост во текот на денот и ноќта

Преглед на спецификации:

 • Димензии на безбедносната нараквица Тунтури (ДxШxВ): 22 x 3 x 0,2 cm

 • Тежина: 0,6 грама

 • Прилагодлив

 • Унисекс

 • 4 LED светилки

 • Батеријата е вклучена

 • Велкро прицврстување

 • Боја: Жолта

 • Материјал: ПВЦ | полиестер

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024