Цена

560ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Kапа за пливање, Полео Спорт, виолетова

Откријте го светот на пливање со Полео Спорт пливачката капа!

 

Пливањето е една од најдобрите активности со која можете да го активирате секој муслук на вашето тело. Пливањето е еден од базичните спортови, со кој можат да се бават сите без разлика дали се професионални спортисти или рекреативци. Во основната опрема за одење на базен потребна  екапа за пливање.

Полео Спорт капата за пливање е изградена од силикон за неспоредлива удобност и прилагодливост. Капата е издржлива и долготрајно цврста. Едноставна е за носење, совршена е и не ја влече косата за време на ставање и вадење. Капата не бара посебна нега, потребно е само да  ја исперете во обична вода и да се исуши.

Дизајнирана за редовните пливачи или рекреативци, совршена за тренинг или дневне посети на базен.

Важно:

Врвна удобност и прилагодба

Висока цврстина

Совршен фит

Ја штити косата од хлор

Состаав: Силикон

 

Боја: Виолетова

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024