Цена

389ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

JAMIESON VITAMIN B6, B12 + FOLIC ACID е производ кој:

  • Придонесува за нормален енергетски метаболизам
  • Придонесува за нормална функција на нервниот систем и нормална психолошка функција
  • Игра улога во процесот на метаболизам на хомоцистеин
  • Придонесува за нормална функција на имунолошкиот систем
  • Придонесува за намалување на заморот и исцрпеноста

Формулацијата е создадена исклучиво од природни извори и е фармацевтски тестирана. Производот се произведува со 360 контролни точки и тестови за да се обезбеди негова целосна следливост, безбедност и чистота.

JAMIESON VITAMIN B6, B12 + FOLIC ACID :

Состав:

1 таблета содржи:

Витамин Б6 (пиридоксин хидрохлорид) ………………………………………..75 mg

Витамин Б12 (цијанокобаламин)………………………………………………………150 mcg

Фолат (фолна киселина)…………………………………………………………………….800 mcg

Останати компоненти: Целулоза, модифицирана целулозна гума, растителна стеаринска киселина, растителен магнезиум стеарат, силика, дикалциум фосфат.

НЕ СОДРЖИ: шеќер, скроб, глутен, лактоза, вештачки бои или ароми.

Начин на употреба : 1 таблета во тек на едно деноноќие.

Пакување: 100 таблети.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024