Цена

1.250ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Најголемото лице меѓу суперхероите!

Само затоа што нема супер моќ, Бетмен е најинтригантниот и најкул суперхерој на сите времиња! Херој не се станува преку ноќ, херој се станува со посветена работа, труд и пот. Како Бетмен, кој ја користи својата интелигенција, способности, вештини и непобедлива волја, вложи го последниот атом на сила за да кренеш поголема тежина и да истрчаш уште една милја.

 

Карактеристики:

 

100% памук

Врвен дизајн

Удобност и дишење

Маица со мотив на суперхерој

 

Спортски и кежуал стил

DC Comics табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (цм) 

ШИРИНА (цм)

ДОЛЖИНА (цм)

XS 71-76    
S 77-82 41 62
M 83-88 44 64
L 89-94 47 66
XL 95-100 50 68
2XL 101-106 54 69
3XL 107-112 57 70

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради- Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се лентата за мерење да не е премногу затегната. Цело време држете ја мерната лента хоризонтално.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024