Цена

1.250ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Wonder Woman не е само една, Wonder Woman е секоја жена која работи на себе континуирано секој ден за да стане својата најдобра верзија. Да се виде силна жена е состојба на умот. Ако се препознаете во овој опис, честитки затоа што наидовте на идеалната маица за себе! Без разлика дали ја носите за време на тренинг или во некое опуштено издание, познатото лого на WW секогаш ке ве потсетува кој сте и од каде потекнувате!

Бидете чудо од жена со мотивација на хероина!

За смели и храбри жени, DC - линијата за мотивациони маици за активен животен стил ке го надополни вашиот спортски стил. Можете да ги комбинирате во спортска и опуштена верзија. Маицата е дишечка и пријатна за носење и се прилагодува на обликот на вашето тело.

Карактеристики:

100% памук 

Врвен дизајн 

Спортски и опуштен стил 

Удобност и дишење

Маица со мотив суперхерој

DC Comics табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (цм) 

ШИРИНА (цм)

ДОЛЖИНА (цм)

XS 71-76    
S 77-82 41 62
M 83-88 44 64
L 89-94 47 66
XL 95-100 50 68
2XL 101-106 54 69
3XL 107-112 57 70

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради- Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се лентата за мерење да не е премногу затегната. Цело време држете ја мерната лента хоризонтално.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024