Цена

1.250ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Hero Core T-Shirt, Harley Quinn


За сите принцези во спортските сали!
Ако не се наоѓате помеѓу хероите, но се чувствувате бунтовни и различни, тогаш во вас има една Харли Квин. Ако сте лудо за заљубени во салата и активниот животен стил, маицата со  Харли Квин ќе ви донесе дополнителна мотивација за вашите вежби.


Најдете ја вашата мотивација!
Има моќ во секој (анти) херој. DC линијата на маици за мотивација за активен животен стил ќе го надополни вашиот спортски стил. Можете да ги комбинирате во спортски или обични варијанти. Маичката од 100% памук и е пријатна за носење.


состојки:
100% памук

DC Comics табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (цм) 

ШИРИНА (цм)

ДОЛЖИНА (цм)

XS 71-76    
S 77-82 41 62
M 83-88 44 64
L 89-94 47 66
XL 95-100 50 68
2XL 101-106 54 69
3XL 107-112 57 70

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради- Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се лентата за мерење да не е премногу затегната. Цело време држете ја мерната лента хоризонтално.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024