Цена

2.430ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Gold Standard BCAA Train + Sustain 266 g 

Нов златен стандард во светот на суплементацијата со кој секогаш ќе останете во играта!

  • 5g BCAA во размер 2:1:1
  • Витамин C за подршка на имунитетот
  • Магнезиум и Витамин C за намулвање умор
  • Магнезиумот придонесува за нормална мускулна функција
  • Магнезиумот придонесува за редуцирање на заморот и исцрпеноста
  • Витаминот Ц придонесува за одржување на нормална функција на имуниот систем за време и после физички вежби
  • Витаминот придонесува за редуцирање на заморот и исцрпеноста
  • Едиствена формула која содржи Родиола Розеа, Wellmune® и мешавина на електролити
  • Едноставен со добар и освежувачки вкус
  • Тестиран за забранети супстанци, сосема безбеден за користење

Употреба:

Промешајте 1 сервирање (2 дозерки = 9,5g) во 350мл вода и конзумирајте за време на тренинг. Се препорачува 1 сервирање дневно.

Напомена: Дневната доза не смее да се надмине. Суплементите не претставуваат замена за баласирана и здрава исхрана. Да се држи понастрана од дофат на деца. Да се чува на ладно и суво место , да не се изложува на директна сончева светлина.

Предупредување: Да не се користи во континуитет повеќе од 2 месеци. Не се препорачува на трудници и доилки. Лица кои зимаат лекови пре користење треба да се консултираат со лекар.

Gold Standard BCAA Train + Sustain - Video

Состав:

 

Пакување:

266 g

 

 

 

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024