Цена

10.580ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

GARMIN Index S2 smart scale бела

Без разлика дали сте спортист на тренинзи или само се обидувате да одржите здрава тежина, оваа елегантна вага може да ви даде посеопфатен поглед на вашето здравје на лесно читлив дисплеј во боја.

Подготвени сте да видите колку од вашето тело е маснотии, мускули, коски или вода? Index S2 знае.

Погледнете ја вашата тежина во килограми. Плус, видете ги разликите помеѓу едно вагање и друго.

Погледнете како вашата тежина се променила во изминатите 30 дена. Следете подолги трендови во апликацијата Garmin Connect

Добијте точно мерење за тоа како вашата маса е поврзана со вашата висина за да видите дали сте во здрав опсег.

На вашето тело му требаат малку масти за да биде здраво. Погледнете колкав процент од вашата маса се состои од есенцијални и складирани масти.

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024