Цена

2.470ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Железо насликано стандардна тежина на дискот со дијаметар од 27 mm

 

Компатибилен со стандардните барови

"Тригрип дизајн" - три рачки за лесно ракување

"Hammertone боја" - отпорен на удар

Дијаметар: 27 мм

 

Боја: Сива

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024