Цена

1.790ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
  • мали димензии, погодни за носење.
  • Одличен е за вежби за стабилизација на јадрото, рамнотежа и издржливост.
  • Погоден е и за лесно истегнување и масажа.
  • Помага при мобилност.
  • Димензии: 33 cm x 15 cm
  • Боја: портокалова или црна

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024