Цена

890ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

КОЛАГЕН против брчки

Секоја доза (3 меки капсули) содржи:

VerisolTM хидролизиран колаген (говедски)………………………………….2 500 mg

Останати компоненти: Целулоза, модифицирана целулозна гума, растителен магнезиум стеарат, поливинил алкохол, титан диоксид, полиетилен гликол, прочистен магнезиум силикат.

НЕ-ГМО. НЕ СОДРЖИ Шеќер, скроб, глутен, лактоза, вештачки ароми или конзерванси. НЕ СОДРЖИ засладувачи, млечни производи, соја, школки, пченица или квасец.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024