Цена

735ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Калциумот е потребен за одржување на здрави коски и заби. Магнезиумот помага да се намали заморот и исцрпеноста, за нормално психолошко функционирање и за функционирање на мускулите и нервниот систем. Цинкот помага да се одржуваат здрави коските, косата, ноктите и кожата. Исто така, игра улога во функционирањето на имунолошкиот систем и зачувувањето на видот.

Состав:

1 таблета содржи:

Елементарен калциум…………………………………………………………..333 mg

(карбонат, цитрат, фумарат, малат, сукцинат)

Магнезиум………………………………………………………………………….166,66 mg

(оксид, цитрат, фумарат, малат, сукцинат)

Цинк (глуконат)…………………………………………………………………….16,66 mg

Начин на употреба – возрасни:

Земете 1-3 обложени таблети дневно со оброк.

Пакување:

Пакување со 200 обложени таблети.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024