Цена

26.800ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Со едноставно подигање на рачката на потпирачот за грб, можно е брзо и лесно да се промени наклонот на потпирачот за грб од клупата од навалена во превртена положба. Поместувањето на седиштето и потпирачот за грб ќе ви овозможи да ги изведувате сите вежби со мрена и тегови со една рака. Со помош на прстени за фиксирање на нозете и спуштање на потпирачот за грб до најниската положба, клупата се претвора во римска клупа за изведување вежби за стомачни мускули. цврста и стабилна основна железна рамка наклонот на клупата може да се менува во 7 позиции со помош на лост идеален за полесна професионална и домашна употреба едноставна и брза промена на наклонот на седиштето во 3 позиции менување на висината на прстените за фиксирање на нозете во 3 позиции тапацир со двојно шиење како кај професионалната опрема транспортни тркала пластифициран и отпорен завршен слој

Карактеристики:

Должина: 158 см

Ширина: 65 см

Висина: 52 см

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024