Цена

1.470ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Шафран, родиола и витамини се користат традиционално со векови за случаи на ментален стрес, прекумерен стрес и влошување на менталната состојба. Екстрактот од шафран+родиола е висококвалитетна комбинација на овие скапоцени материи. Благодарение на комбинацијата “Екстракт од Шафран+Родиола” на Dr. Wolz го поддржува психолошкото и менталното здравје помагајќи во борбата против замор, исцрпеност и влошувањето на менталното здравје.

Овој производ претставува висококвалитетен, делотворен и докажан производ којшто придонесува за нормална функција на нервниот систем и благосостојба на менталното здравје.

Спојувајќи ги искуствата од традиционалната медицина и модерната фармакологија DR. WOLZ ги испреплетува делотворните својства на шафранот и родиолата коишто векови наназад се користат при третман на состојби на нарушено психофизичко здравје предизвикани од стрес, нервна напнатост, замор, исцрпеност итн.

Природната синергија на активните состојки на шафранал и росавин, збогатени со витамин Б12 (кобаламин), витамин Б5 (пантотенска киселина) и витамин Ц е преточена во DR. WOLZ SAFFRON + RHODIOLA EXTRACT.

Благодарение на својот состав производот е погоден за вегани и не содржи лактоза, желатин, глутен и вештачки бои.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024