Цена

990ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Hero Core Stringer Vest, Batman

Вежбајте како витезот на темнината! Тој не станува херој преку ноќ, тој станува херој со посветена работа, напор и пот. Исто како Бетмен, инвестирајте го последниот атом на моќ за да ја направите серијата појака, да кренете поголема тежина и да ја стартувате дополнителната милја. Најдете ја вашата мотивација! Има моќ во секој (анти) херој. DC линијата на маици за мотивација за активен животен стил ќе го надополни вашиот спортски стил. Можете да ги комбинирате во спортски или обични варијанти. Маичката од 100% памук и е пријатна за носење.

состојки: 100% памук

DC Comics табела со големини

ГОЛМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (цм) 

 ШИРИНА (цм)

ДОЛЖИНА (цм)

XS 87-90    
S 91-94 48 69
M 95-98 50 71
L 99-106 54 73
XL 107-114 58 75
2XL 115-122 62 77
3XL 123-130 66 79

 

Како правилно да се измерите?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се лентата за мерење да не е премногу затегната. Цело време држете ја мерната лента хоризонтално.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024