Цена

2.274ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

CLA 1000 mg, 180 softgels

 

 

CLA, или конјугирана линолна киселина, припаѓа на групата масни киселини и природно е присутна во некои извори на храна. 

 

За максимални резултати:
Користете 3 капсули дневно пред оброци.

Препорачаната дневна доза да не се надминува. Додатоците во исхрана не се замена за активен живот и балансирана исхрана

Состав:

 

Нутритивна вредност По сервирање (2 kapsule)
Конјугирана линолеумска киселина 80% (од шафраника) 2000 mg

Состојки: Конјугирана линолна киселина 80% (од шафраника), желатин (меки гел капсули), глицерол, прочистена вода.

Не содржи бои и конзерванси, квасец, глутен, скроб и лактоза. Нема додадено сол (натриум хлорид) ни шеќер. Без ГМО 

Пакување:

 

180 softgels

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024