Цена

1.470ден

-14% Акција
1.250ден Заштедуваш
220ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Attack 2.0, 320 g

Ако вашите мускули не се подготвени  за да се зголемат ,нападнете ги со Аттак! Ултра развиениот производ ке овозможи да се зголеми обемот на клетките! Веднаш ќе го осетите  зголемување на силата и енергијата

  • Максимална експлозивност, сила и енергија !
  • Формула од најдобрите креатини !
  • Решение за сите кои не чувствуваат промени од регуларен креатин !
  • Креатинот ја зголемува активноста при последователни, кртки, високо интензивни вежби
  • 4-хидрокси-изолеуцин– подршка на инсулин!
  • Формула без шеќери и калории !

Упатство за употреба: Се меша 1 доза (10 g) во 500 ml вода. Земете 30 минути пред тренинг и после тренинг.

Пакување:

320 g

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024