Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

QNT

Сортирај по:
QNT
1.520,00ден
QNT Amino Liquid 1L Amino Liquid нуди целосен спектар на брзо апсорбирачки аминокиселини кои се состојат од хидролизиран (whey) протеин од сурутка. Формулата исто така овозможува голема концентрација на пептиди на протеин од сурутка, БЦАА и о..
QNT
120,00ден
Освежителен овошен пијалок без калории со 2000мг Л-карнитин по шише. Употреба: 1 шише дневно, пред или за време на тренинг. Состав: Доза за конзумирање: 1 шише (700мл) Нутритивна табела На 700мл(1 сервирање) На 100мл ..
QNT
1.300,00ден
Л-карнитинот кој е природно присутен во мускулите, е основна компонента во преносот на молекулите на масните киселини во станиците на митохондриите. Се создава во телото преку аминокиселини и метионин. Л-карнитинот е ендогена молекула вклучена во мет..
QNT
999,00ден
Практична спортска торба, погодна за фитнес , спорт и секојдневна употреба. QNT спортската торба има една голема преграда со патент и мала мрежа од страната за шејкер или спортско шише. Може да ја носите на две кратки рачки или со помош на прилаго..
QNT
130,00ден
BCAA'S 700 mlНапитокот содржи голема концентрација BCAA аминокиселини.Карактеристики:Висока концентраци на BCAA аминокиселини (l-leucin, l-izoleucin и l-valin)Размер BCAA 2:1:1Одличен вкусПрепорачана употреба: Конзумирајте1/2 шишенце дневно пред..
QNT
1.750,00ден
Casein Protein, 908 gQNT Casein е мешавина од мицеларен казин и казлциев казеинат. Оваа формула доведува протеин со одличен аминокиселински профил вклучувајки и голем удел на BCAA. Мешавината овозможува поквалитетно и ефикасно метаболизирање и ја ово..
QNT
180,00ден
Вкусните протеински шејкови имаат одличен состав задржувајќи ги сите нутритивни квалитети на традиционалните протеински шејкови. Направени од сурутка протеин, нудат голема пропорција на протеин со високи биолошки вредности. Вкусните шејкови од сур..
QNT
1.800,00ден 1.580,00ден
Delicious Whey Protein, 908 gРаст и одржување на мускулна маса !QNT се залага за здрав начин на живот и се труди да му овозможи правилен развој на вашето тело. Со таа цел ги подобрија своите протеински додатоци кои содржат најквалитетен сооднос од хр..
QNT
1.200,00ден 960,00ден
Light Digest Whey Protein 500 g Light Digest Whey Protein е нова генерација на исклучително лесно сварливи протеини кои зад себе не оставаат надуеност или тегоби во стомакот и имаат феноменален вкус. Како таква формула погодни се за секоја&nb..
QNT
1.550,00ден
Без јагленохидрати, без шеќери, без масти, без лактоза!Ако барате врвен изолат од сурутка без јагленохидрати и останати штетни додатоци ова е производ токму за вас. Со таа цел QNT, кој одлично ги познава потребите на спортистите, создаде производ кој..
QNT
230,00ден
Протеински напиток во комбинација со квалитетни јагленохидрати. 50г протеин, 7г BCAA, без додатни шеќери.Употреба: Се препорачува внесување на пола до еден напиток помеѓу оброците или по физичка активност.Состојки:Обезмастено млеко (90%), протеини од..
QNT
180,00ден
Protein Joy Bar, 60 gQNT Protein Joy е крцкаво протеински чоколадо кое се одликува со одличен вкус, ниска концентрација на шеќери и висок удел на протеин од 38%Карактеристики:Содржи 38% протеин на чоколадо од 60 gНизок удел на шеќери, само 2,2 gПракт..
QNT
1.550,00ден
Protein Pancake Neutral 1020 g Палачинки со висок удел на протеини идеални за сите оние кои имаат активен и здрав животен стил. Со одлична рамнотежа на протеини и јаглехидрати, палачинките се одличен додаток на било кој оброк. Прот..
QNT
270,00ден
Protein Shake, 500 mlОвој вкусен шејк содржи 53 грама протеини и квалитетни јаглехидрати кои придонесуваат за раст и одржување на мускулната маса, а истовремено го забрзуваат закрепнувањето. Доаѓа во неколку одлични вкусови и е без глутен.Состав:Прос..
QNT
100,00ден
32% чист протеин од сурутка концентриран во вкусен чоколаден бар со текстура која потсетува на наполитанка. Протеините на овој чоколаден бар придонесуваат за раст и одржување на мускулната маса, и идеалнен е како протеинска ужинка во секое ..
QNT
110,00ден
Thermo Booster (Actif by Juice), 700 ml Енергетски пијалокThermo Booster (Actif by Juice) е идеален пијалок кој се кознумира пред тренинг. Има одличен вкус, без калории, содржи чист овошен сок во комбинација со кофеин и  Л-карнитин.Предност..
QNT
110,00ден
Протеин по вкус на вегани и вегетаријанци!Веганскиот протеин е одличен за вегетаријанци и вегани кои сакаат голем процент на квалитетни протеини. Не содржи соја, лактоза или шеќер. Содржи само 73 калории по порција и е совршен за луѓе кои сакаат да о..
QNT
1.080,00ден 864,00ден
QNT Vegan Protein 500gr – Вегански протеин  во пакување од 500грДодаток во исхрана71kcal на сервирањеНула шеќери без лактоза Грашок и ОризСервирање : 20гр            &nbs..
QNT
890,00ден
Waffles Protein 480 g Протеински вафли за FIT утро!Waffles Protein  се вафли со висока концентрација на протеини со малку шеќери и калории. Се препорачуваат во секаков тип на исхрани каде има потреба од зголемен внес на протеини. ..
QNT
1.150,00ден
Скини протеин, 450 грВисоко-протеински препарат збогатен со колаген за подобар квалитет на стареење на кожатаСодржи витамини кои надополнуваат одредени недостатоци на иститеДодаток на Л-карнитин кој може да помогне во процесот на губење на тежината..
QNT
3.490,00ден 3.290,00ден
Раст и одржување на мускулната маса! QNT се залага за здрав начин на живот и се труди да му овозможи правилен развој на вашето тело. Со таа цел ги подобрија своите протеински додатоци кои содржат најквалитетен сооднос од хранливи материи. Вкусниот..
QNT
2.570,00ден
Без јагленохидрати, без шеќери, без масти, без лактоза! Ако барате врвен изолат од сурутка без јагленохидрати и останати штетни додатоци ова е производ токму за вас. Со таа цел QNT, кој одлично ги познава потребите на спортистите, создаде производ..
QNT
4.760,00ден 4.360,00ден
Без јагленохидрати, без шеќери, без масти, без лактоза! Ако барате врвен изолат од сурутка без јагленохидрати и останати штетни додатоци ова е производ токму за вас. Со таа цел QNT, кој одлично ги познава потребите на спортистите, создаде производ..
Прикажани 1 до 23 од 23 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018