Easy Body

Easy Body е нова производна линија на реномираниот бренд за спортска исхрана QNT наменета првенствено за жени. Повеќе од 20 години традиција е гаранција дека со урамнотежена исхрана и тренинг, овие производи ќе ви помогнат да ја достигнете посакуваната цел. Палетата Easy Body се состои од производи како што се согорувачи на масти, протеини, производи за контрола на тежината, за детоксикација, за поддршка на дигестивниот систем, како и замена на оброци.

Филтрирај
Цена
Распон: 1460 ден - 1460 ден
Категорија
Вкус
Волумен/Грамажа
Диета/Вид на исхрана
Не содржи
Пакување
Процент на протеин

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024