CH-Alpha

CH-Alpha е производот на врвната технологија за болести на хрскавицата и зглобовите (на пример, остеоартрит). Интернационален производ произведен во Германија од GELITA AG, најголемата компанија за производство на колаген во светот. Лесно дозирање: Една ампула на ден колку што е потребно.

Филтрирај
Цена
Распон: 2800 ден - 3800 ден
Категорија

CH-Alpha

3.800ден

Бесплатна достава

CH-Alpha

2.800ден

Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024