Altitude

Altitude Mask го скратува времето за тренирање со стимулирање на ефектите од тренинзите на големи височини, правејќи  спортистите да тренираат понапорно и да се фокусираат повеќе. Без разлика дали се работи за професионален спортист, личен тренер или само некој што сака да ја подобри својата севкупна кондиција, Altitude Mask навистина може да ги подобри нивните перформанси и да го подобри нивното здравје.

Филтрирај
Цена
Распон: 5680 ден - 5680 ден
Категорија

Altitude

5.680ден

Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024