Фитнес опрема

Оваа категорија е полна со артикли и опрема, како за фитнес и бодибилдинг, така и за аеробик, пилатес и јога. Пронајдете ја вашата омилена простирка или фитнес ракавици, пилатес топка или пилатес бенд. Добијте кондиција и форма со нова дупчалка за брзина или тркало за фитнес. Некои од генерално најпродаваните артикли во сегментот за тренинг и фитнес се наоѓаат во оваа категорија. Опремете го вашиот дом или теретана со врвни производи од нашата понуда.

Филтрирај
Цена
Распон: 270 ден - 50790 ден
Категорија
Бренд
Боја
Вид
Големина
Дебелина
Димензии
Должина
Материјал
Подрачје на примена
Сила/Отпор
Тежина
Sissy Squat WT20 
Tunturi
17.790ден
Бесплатна достава
Power Sled Tunturi
Tunturi
26.690ден
Бесплатна достава
Сталак за бучици 20места Tunturi
Tunturi
10.810ден
Бесплатна достава
Хула Хоп 1.2кг
Tunturi
2.550ден
Бесплатна достава
Хула Хоп 1.5кг
Tunturi
3.180ден
Бесплатна достава
Хула Хоп 1.8кг
Tunturi
3.310ден
Бесплатна достава
Сунѓер за шипка Deluxe Tunturi
Tunturi
1.920ден
Бесплатна достава
Капа за јакнење врат Tunturi
Tunturi
2.550ден
Бесплатна достава
Landmine Tunturi
Tunturi
6.990ден
Бесплатна достава
Додаток за машина за landmine  (еднорачен) Tunturi
Tunturi
6.110ден
Бесплатна достава
Додаток за машина за landmine  (широк) Tunturi
Tunturi
8.900ден
Бесплатна достава
Slam Ball 15кг Tunturi
Tunturi
6.360ден
Бесплатна достава
Slam Ball 5кг Tunturi
Tunturi
3.950ден
Бесплатна достава
Сталак за подесувачка бучица Tunturi
Tunturi
10.230ден
Бесплатна достава
Сталак за бучици 20места Tunturi
Tunturi
31.760ден
Бесплатна достава
Сталак за бучици PRO 20места Tunturi
Tunturi
44.480ден
Бесплатна достава
Повеќенаменски сталак Tunturi
Tunturi
50.790ден
Бесплатна достава
Сталак за тегови и бучици Tunturi
Tunturi
20.370ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023