Ракавици за ММА

Основната опрема во ММА спортовите се ракавиците, бидејќи тие обезбедуваат заштита од повреди, како на рацете, така и на противникот во борбите. Без разлика дали сте рекреативец или професионалец, без разлика дали ви се потребни за борба, спаринг или удирање во вреќа, можете да најдете вистински модел за вас во нашата понуда. Голем избор на различни модели од најпознатите светски производители, изработени од вештачки материјали или кожа.

Филтрирај
Цена
Распон: 2091 ден - 4199 ден
Бренд
Големина
-15%
UFC PRO COMPETITION GLOVES, BLAC- L
UFC
4.700ден
3.995ден
Бесплатна достава
UFC MMA SAFETY GLOVES, BLACK
UFC
4.199ден
Бесплатна достава
UFC Contender MMA Gloves, Black
UFC
2.800ден
Бесплатна достава
UFC Contender Open Palm MMA Training Gloves, Red
UFC
2.990ден
Бесплатна достава
UFC Contender MMA Sparing Gloves, Black
UFC
2.990ден
Бесплатна достава
-15%
UFC PRO Premium MMA Bag Glove, Black
UFC
4.600ден
3.910ден
Бесплатна достава
UFC Pro Tonal MMA Gloves, Red
UFC
2.460ден
Бесплатна достава
-15%
UFC Pro Tonal MMA Gloves, Black
UFC
2.460ден
2.091ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023