Паметни ваги

Дали сакате да бидете сигурни дека сте на вистинскиот пат кон оптимално здравје, а само бројката на вагата не ви е доволен показател? Проверете ги паметните ваги од нашата понуда и дознајте на најточен и наједноставен можен начин колкав е процентот на масно и мускулно ткиво, коскена маса и вода во вашето тело.

Филтрирај
Цена
Распон: 4000 ден - 7410 ден
Бренд
Polar Balance, паметна вага
Polar
7.410ден
Бесплатна достава
FITBIT ARIA AIR, WHITE
Fitbit
4.000ден
Бесплатна достава
FITBIT ARIA AIR, BLACK
Fitbit
4.000ден
Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2023