Кабли, напојувања и адаптери

Без кабли и разни адаптери, не можете безгрижно да уживате во вашите нови паметни уреди. Каблите за полнење на батерии и пренос на податоци и безжични полначи се достапни во Polleo Sport по премиум цена.

Филтрирај
Цена
Распон: 1280 ден - 1500 ден
Бренд

Fitbit

1.500ден

Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024