Хит на неделата

Хит на неделата - проверете што подготвивме за вас и вашата форма!

Нова недела, нови цели и нови можности! За да влезете силно и среќно во неделата, секој понеделник ви откриваме нова акција која ја одбележува нашата неделна промоција - Хит на неделата. На хитот на неделата, секој пат ќе најдете бројни брендови и категории по промотивни цени, така што вашата форма се подобрува од недела во недела. Нашиот тим внимателно и посветено дизајнира бенефиции кои се во согласност со актуелните настани, фитнес трендовите и сезоните во кои се наоѓаме со цел секоја недела да предизвикаме насмевка на вашето лице. Дали веќе со нетрпение го очекувате следниот понеделник за да видите што подготвивме за вас?

 

Филтрирај
Цена
Распон: 110 ден - 9900 ден
Категорија
Бренд
Боја
Вид
Вид на екран
Вкус
Волумен
Волумен/Грамажа
Дијаметар
Диета/Вид на исхрана
Должина
Компатибилност
Материјал
Не содржи
Пакување
Пол
Процент на протеин
Тежина
Траење на батерија
Функционалности
-20%
Zero Calorie Syrup, Triple Chocolate, 425 ml

Polleo Sport Proseries
340ден
272ден


-15%
Delicious Whey Protein, 2200 g

QNT
3.690ден
3.136ден

Бесплатна достава
-20%
Testorage Extreme, 90 капсули

Leovital
1.770ден
1.416ден


-25%
Protein White Chocolate Cream, 200 g

Polleo Sport Proseries
340ден
255ден


-29%
CLA 1000 mg, 180 softgels

Myprotein
2.274ден
1.592ден

Бесплатна достава
-35%
UA Halftime Backpack, Navy/White

Under Armour
2.850ден
1.852ден

Бесплатна достава
-35%
UA Youth Scrimmage 2.0 Backpack, Black/Navy

Under Armour
2.450ден
1.592ден

Бесплатна достава
-40%
Fitbit Versa 3, Midnight/Soft Gold

Fitbit
16.500ден
9.900ден

Бесплатна достава
-35%
UA Halftime Backpack, Grey/Black

Under Armour
2.850ден
1.852ден

Бесплатна достава
-35%
UA Halftime Backpack, Black/White

Under Armour
2.850ден
1.852ден

Бесплатна достава
-35%
UA Youth Scrimmage 2.0 Backpack, Black/Black

Under Armour
2.450ден
1.592ден

Бесплатна достава
-35%
UA Youth Scrimmage 2.0 Backpack, Black

Under Armour
2.450ден
1.592ден

Бесплатна достава
-15%
Олимписки диск тег, 2,5кг

Oprema
780ден
663ден


-20%
Amino X, 1015 g

BSN
3.070ден
2.456ден

Бесплатна достава
-15%
Олимписки диск тег, 20 kg

Oprema
6.400ден
5.440ден

Бесплатна достава
-40%
Fitbit Versa 3, Pink Clay/Soft Gold

Fitbit
16.500ден
9.900ден

Бесплатна достава
-35%
UA Hustle Women's Signature Backpack, Jet Grey/Metallic Silver

Under Armour
3.260ден
2.119ден

Бесплатна достава
-14%
Шипка кратка стандард 36 cm
-15%
Олимписка шипка 220cm

Oprema
6.100ден
5.185ден

Бесплатна достава
-25%
Атлетикор Гимнастички Прстени

Atleticore
2.770ден
2.077ден

Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024