Outlet

OUTLET

Услови за користење:

- Достава 150мкд, за сметка до 1.500мкд
- Бесплатна достава за сметка над 1.500мкд
- Во случај на замена на величина/производ, потребно е пратката да се врати до Polleo Sport, на трошок на купувачот и за истата ќе се направи замена или рефундација на средства

Филтрирај
Цена
Распон: 96 ден - 1677 ден
Категорија
Бренд
Боја
Големина
Колекција
Материјал
Патент
Пол
-70%
ZOE Hairband Red Wine

Zoe
560ден
168ден


-70%
Zoe Face Mask, Red Wine

Zoe
320ден
96ден


-70%
Top Reebok TS AC  Athletic Tank

Reebok
1.890ден
567ден


-70%
Ruched HR Legging Short

Reebok
2.790ден
837ден


-70%
Austin Allover Print Shorts

Reebok
3.390ден
1.017ден


-57%
Venus Kyou bra

Zoe
2.190ден
927ден


-40%
ENIGMA ASYMMETRICAL TOP, BLACK

Zoe
1.880ден
1.128ден


-70%
Reebok Ts Tracksuit Black

Reebok
5.590ден
1.677ден

Бесплатна достава
-50%
Iverson Layup Short Sleeve T-Shirt

Reebok
1.599ден
799ден


-70%
THALIA LEGGINGS, BLACK

Zoe
3.600ден
1.080ден


-70%
Zoe Gardenia Face Mask

Zoe
320ден
96ден


-70%
WOR COMM TIGHT

Reebok
2.190ден
657ден


-70%
Austin short- AOP green

Reebok
3.390ден
1.017ден


-57%
BREEZE HOODIE, BLACK

Zoe
2.450ден
1.038ден


-70%
Zoe Venus Face Mask

Zoe
320ден
96ден


-70%
Reebok Women Activchill Athletic Tank

Reebok
1.890ден
567ден


-70%
Reebok Te Linear Logo FT Pant

Reebok
2.790ден
837ден


-70%
Vector Graphic Tee

Reebok
1.590ден
477ден


-70%
Reebok Training Speedwick Tee

Reebok
1.590ден
477ден


НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024