О не! Се чини дека производот што го барате во моментов е недостапен. Сепак, нашата веб-страница има над 6.000 производи! Сигурни сме дека ќе го најдете тоа што го барате, затоа погледнете ги сличните производи!

Штитници за заби

Заштитете ги устата и забите од оштетувањата и вибрациите што се појавуваат кога ќе ве удрат во лице при контактни спортови. Заедно со ракавиците, штитниците за уста (гуми) се основна опрема кога станува збор за спаринг. Добрата заштита гарантира безбедност и удобност за спортистите, за да можат целосно да се посветат на омилената активност што е можно побезгрижно. Тие се направени главно од силикон, кој едноставно се термообликува во топла вода и потоа лесно се прилагодува на физиономијата на самата вилица, односно на забите.

Филтрирај
Цена
Распон: 340 ден - 2200 ден
Бренд

UFC

2.200ден

Бесплатна достава

UFC

2.200ден

Бесплатна достава

UFC

2.200ден

Бесплатна достава

UFC

2.200ден

Бесплатна достава

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024