Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

ZOE ON TOUR

Сортирај по:
ZOE ON TOUR
3.300,00ден
Чувствувајте се како победник на секој тренинг!Можеби на почетокот изгледаат како обични црни хеланки, но овие хеланки се многу повеќе од тоа! Скор хеланките се спремни за се и верно ќе ве следат во секое движење за време на најинтензивните тренинзи...
ZOE ON TOUR
2.270,00ден
Must have оваа сезона!Ако сакате да бидете во тренд, велосипедските шорцеви Score се вашите мора да ги имате оваа сезона! Удобноста и разновидноста на овие модели се причина што тие не ја изгубија својата популарност во последните години и го најдоа ..
ZOE ON TOUR
3.000,00ден
 Удобноста и поддршката одат рака под рака бидејќи овој интересен крој на хулахопки е идеален за различни интензитети на тренинг, но и за прошетка во природа или кафе со пријателите. Спин хеланките се карактеризираат со едноставен дизајн, па ќе ..
ZOE ON TOUR
1.850,00ден
Сосема стилско парчеИнтересни бои, различен крој и совршена должина - Spin top ќе стане новиот миленик на вашата гардероба! Покрај преклопениот појас на хеланките Spin, овој необичен и привлечен детал доаѓа и на појасот на истоимениот горен дел. Овоз..
ZOE ON TOUR
2.270,00ден
Кажете им збогум на компромисите!Со спортскиот градник Tour, никогаш повеќе нема да треба да избирате помеѓу удобност и стил! Овој заводлив и исклучително удобен спортски градник има тесни ремени и уникатна комбинација од монохроматски материјал и ле..
Прикажани 1 до 5 од 5 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018