Цена

3.200ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Јога простирки со највисок стандард на пазарот изработени од природни ЕКО материјали

ZOE MYy precious Yoga Mat е направена според највисоките стандарди од 100% еколошки материјали. Изработена е од висококвалитетна и природна пена (ECO PU & Natural Rubber) која ви овозможува најудобно вежбање. Токму поради оваа комбинација на природна гума и еко-полиуретан, подлогата ZOE обезбедува нелизгава, нелеплива површина. Дури и во најиспотените ситуации.

Содржи антибактериски својства, а природните материјали дозволуваат да не ѝ наштети на кожата, па затоа е 100% одобрен против токсични материи.

Премиум квалитет, удобност, едноставен и елегантен стил

Дизајнирана во модeрен Zoe стил со нагласена женственост My Prescious Yoga Mat ќе стане вашиот омилен партнер и мотивација за вежбање.

Зошто ZOE My Precious Premium Yoga Mat е толку поинаква?

Зое како бренд е еколошки свесна и се грижи производите да бидат со најдобар квалитет за животната средина и човечкото тело. Затоа Zoe My precious е направенa само од ЕКО-пријателски материјал и има антибактериски и антитоксични својства.

Зое јога мат има имплементирано специјална технологија против лизгање која овозможува подлогата да не се лизга. Има и специјална технологија за зафат која овозможува цврсти и стабилни движења и технологија против влага која спречува апсорпција на потта.

Зошто да купите ZOE My Precious премиум јога мат?

Содржи антибактериски и антитоксични својства;

Направена од 100% биоразградливи и еколошки материјали

Произведена според највисоките ригорозни стандарди и без ПВЦ, пластика и токсични материи

Против лизгање, специјален стисок и технологија против влага

Материјал: Изработен од природни ЕКО-пријателски материјали; PU природна гума

Димензии: 183x68 cm

Дебелина: 5 мм

Боја: Црна

 

Начин на одржување: Избришете со крпа (натопена во топла вода) после активност.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024