Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Zoe

Зое е бренд со карактеристичен иновативен дизајн кој потикнува самоувереност и добро чувство во споствената кожа. Овој уникатен и препознатлив fashion fitness бренд е наменет за сите жени кои сакаат да го подобрат својот тренинг перформанс и да се чувствуваат силно и привлечно истовремено. Се одликува со квалитетни материјали кои нудат удобност, слобода на движење како и обликување на фигура и справување со пот. Благодарение на материјалите и дизајнот секоја жена може да се чувствува и движи слободно и удобно во облеката на Zoe изгледајки беспрекорно за време на процесот. Со голем број успешни колекции Zoe се вбројува во еден од најквалитетните и иновативни брендови на fitness fashion пазарот и неговите стилови и дизајни се веќе добро познати. Мисијата на Zoe е да ја потикне секоја жена да го носи тоа што ја прави да се чувствува самоуверено, удобно и силно истовремено воодушевувајки ги останатите. Изгледајте и чувствувајте се одлично во парчињата на Zoe !!
Сортирај по:
Zoe
1.690,00ден
Baby Girl Duffel BagПрактична торба која припаѓа во секој ормар. Со својот низо профил е неверојатно пространа со доволно место за целата ваша опрема. Поради малата тежина и приспобобливите ремени може да се носи на два начина и во себе содржи дополн..
Zoe
1.690,00ден
Cool Duffel BagПрактична торба која припаѓа во секој ормар. Со својот низо профил е неверојатно пространа со доволно место за целата ваша опрема. Поради малата тежина и приспобобливите ремени може да се носи на два начина и во себе содржи дополнителн..
Zoe
3.280,00ден 984,00ден
High Intensity Leggings – за активности од висок интензитетМодна камуфлажа за бунтовен стил!Се осекате бунтовно и тренди? Зошто вашиот став не го покажете преку вашата облека?Охрабри се со новите хеланки со кои ќе го привлечеш сечие внимание! Покажи ..
Zoe
1.240,00ден 372,00ден
Le Monde T-shirtFor moderate intensity activities- за среден интензитет на вежбиОсвои го светот со својот стил!Самоувереноста е најважниот детал за секоја комбинација. Секоиј предизвик кој ќе го зададеш, ќе го оставриш полесно доколку веруваш во себе..
Zoe
1.690,00ден
Luxe Sport Tote BagЌе ја обожавате идеалната големина на оваа sports luxe торба. Атрактивен и женствен спортски додаток со голем број внатрешни и надворешни прегради кои се секогаш при рака.- Без чувство на тежина - Приспособливи ремени- Зајакна..
Zoe
2.200,00ден
Вашиот прв избор за урбан изгледБидете подготвени да привлечете внимание со впечатливиот дизајн на реики хеланките! Реики е синоним за постигнување рамнотежа помеѓу телото и умот, исто како што овие хеланки ќе ви го обезбедат најдоброто за време н..
Zoe
1.490,00ден
Блеснете надвор од вашата комфорна зона! Никогаш не било полесно да се биде храбар и да излезеш од комфорната зона! Поради својот висококвалитетен материјал, едноставниот дизајн и впечатливата боја, спортскиот градник Tori е се што и е потребно на..
Zoe
2.190,00ден
Неопислива леснотија на движењеЗадоволството од движењето и смелоста можете да го почувствувате во секое движење денес - со спортскиот градник Venus Kyou. Зборот „Kyou“ значи „денес“ на јапонски, па вашиот омилен дезен доби нов аутфит! Уживајте во..
Zoe
2.790,00ден
За најдобро чувство во вашата кожаСекојдневниот стрес и брзото темпо лесно можат да ве оддалечат од уживањето во секој момент. Затоа ви ги претставуваме хеланките Venus Kyou! „Kyou“ значи „денес“ на јапонски, а омилениот модел на многумина во нови..
Zoe
2.290,00ден
И за тренинг и после кафе! Дали барате ранец што можете да го носите на тренинг и на кафе потоа? Ве опфативме! ;) Овој симпатичен ZOE ранец можете да го носите насекаде. Доволно е голем за да ставите патики и опрема за вежбање, но доволно мал..
Zoe
880,00ден
Зое ракавиците се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат било каков тренинг.Тие се дизајнирани на таков начин што ткаенината на мрежата од горната страна овозможува одлична и целосна флексибилност. Долната страна е допо..
Zoe
880,00ден
Зое ракавиците се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат било каков тренинг.Тие се дизајнирани на таков начин што ткаенината на мрежата од горната страна овозможува одлична и целосна флексибилност. Долната страна е дополни..
Zoe
320,00ден
Zoe Fit & Style Nano shaker, 300 mlЕлегантен спортски, практичен и женствен -  ZOE shaker!Со неговата практичност, функционалност и елеганција Zoe Shakerot ќе стане основен дел од секој тренинг.Изработен е од нетоксична пластика без BPA..
Zoe
240,00ден
Zoe Fit & Style Shaker, 600 mlЕлегантен спортски, практичен и женствен -  ZOE shaker!Со неговата практичност, функционалност и елеганција Zoe Shakerot ќе стане основен дел од секој тренинг.Изработен е од нетоксична пластика без BPA и DE..
Zoe
880,00ден
Зое ракавиците се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат било каков тренинг.Тие се дизајнирани на таков начин што ткаенината на мрежата од горната страна овозможува одлична и целосна флексибилност. Долната страна е..
Zoe
880,00ден
Зое ракавиците се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат било каков тренинг.Тие се дизајнирани на таков начин што ткаенината на мрежата од горната страна овозможува одлична и целосна флексибилност. Долната страна е..
Zoe
740,00ден
Зое ракавиците се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат било каков тренинг.Тие се дизајнирани на таков начин што ткаенината на мрежата од горната страна овозможува одлична и целосна флексибилност. Долната страна е..
Zoe
850,00ден
Zoe Gym SackZoe Gym Sack е практично решение за сите девојки кои се секогаш во движење. Без разлика дали одите на тренинг или на плажа со овој лесен ранец можете да понесете се што ви е потребно. Со женствен дизајн и одлична фуункционалност &nbs..
Zoe
720,00ден
Зое ракавиците се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат било каков тренинг.Тие се дизајнирани на таков начин што ткаенината на мрежата од горната страна овозможува одлична и целосна флексибилност. Долната страна е..
Zoe
3.200,00ден
Јога простирки со највисок стандард на пазарот изработени од природни ЕКО материјалиZOE MYy precious Yoga Mat е направена според највисоките стандарди од 100% еколошки материјали. Изработена е од висококвалитетна и природна пена (ECO PU & Nat..
Zoe
720,00ден
Зое ракавиците се изработени од цврсти, сигурни и издржливи материјали за да издржат било каков тренинг.Тие се дизајнирани на таков начин што ткаенината на мрежата од горната страна овозможува одлична и целосна флексибилност. Долната страна е..
Zoe
2.400,00ден
Две бои во една чанта! Дали барате чанта за тренинг што ќе го заокружи вашиот спортски изглед, ќе складира се што ви треба и ќе изгледа одлично во исто време? Можеме да се согласиме дека не треба да барате повеќе! Новата чанта ZOE можете да ј..
Zoe
2.150,00ден 1.820,00ден
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, NudeНеопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или рекреативен спорт, удобната подлога е секогаш пријател на вашето тело. Направена е од висококвалитетни ECO TPE..
Zoe
2.150,00ден 1.820,00ден
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, PurpleНеопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или рекреативен спорт, удобната подлога е секогаш пријател на вашето тело. Направена е од висококвалитетни ECO T..
Zoe
410,00ден
ZOE, My Workout Stretching Strap, BlackZOE, My Workout е одличен за истегнување при било кој тип на тренинг. Подобрија флексибилноста и тонусот на мускулите.Од што е направен овој ремен за вежбање?-Направен е од цврст материјал кој овозможува висок и..
Zoe
410,00ден
ZOE, My Workout Stretching Strap, PurpleZOE, My Workout е одличен за истегнување при било кој тип на тренинг. Подобрија флексибилноста и тонусот на мускулите.Од што е направен овој ремен за вежбање?-Направен е од цврст материјал кој овозможува висок ..
Zoe
800,00ден
ZOE, Premium Yoga Block, Black Лесен и мек блок кој е отпорен на гребаници е идеален за вежби во домашна атмосфера или надвор. Исклучително е издржлива со заоблени рабови за полесно ракување. Димензии 23 x 15 cm Дебелина: 7,6 cm Материј..
Zoe
1.800,00ден
ZOE, Premium Yoga WheelБрој еден во трендовите за фитнесЕден од најпопуларните реквизити за вежбање во 2018 година, според списанието Elle, се вика тркало за  јога. Тоа е шуплив, кружен реквизит кој служи како помагало при истегнување, намалувањ..
Прикажани 1 до 28 од 28 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018