Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Категории

Zoe Leggings

Сортирај по:
Zoe Leggings
2.890,00ден
Allure Leggings, Grey Moderate intensity leggings - за активности од среден интензитет Allure хеланките се истакнуваат со изразито меко чувство на допир од предната страна и јаки компресиски својства на страничните страни. Овој иновативен ..
Zoe Leggings
3.300,00ден
Boost Leggings High intensity Leggings Иновативно дизајнирани хеланки со push-up технологија и нов начин на обликување за идеална силуета. Посебниот крој на овие магични хеланки ги стеснува вашите колкови и ја подигнува вашата позадина. Из..
Zoe Leggings
1.700,00ден
Breathe Tank Top Breathe Tank Top je sportski top izveden iz prozračnog materijala sa mrežastim detaljem i finim padom na leđima. Napravljen u suradnji Polleo Sporta i Zoe Leggings. Mrežasti dio na leđima otkriva definiciju tijela Uši..
Zoe Leggings
3.240,00ден 2.268,00ден
Charm Leggings VioletModerate intensity leggings - за тренинг со среден интензитетСуптилно заводливите Charm хеланки се прецизно изградени комбинирајки ги најдобрите спортски ткаенини за балансиран размер на удобност и потпора. Анатомскиот ..
Zoe Leggings
2.040,00ден
COCO DRESS За активности со низок интензитет Coco Dress на Зое е еден од оние парчиња облека кои се прилагодуваат во секоја прилика. Без разлика дали е пред или после тренинг или елегантен и заводлив изглед во текот на целиот ден без многу труд..
Zoe Leggings
1.460,00ден
COOL TANK TOP За активности од низок интензитет Танк топ маичките се идеален спој на функционалност и удобност. Лесни и удобни со одличен проток на воздух за време на тренинг или рекреација. Cool танк топот на Зое е дополнително удобен благодар..
Zoe Leggings
3.250,00ден 2.275,00ден
Divine Leggings, BlackLow intensity leggings - за активности со низок интензитетРазбудете ја божицата во себе и додадете софистицираност на вашиот спортски outfit. "Divine" хеланките нудат чувство на втора кожа однсно лесни се и одлично се приле..
Zoe Leggings
3.790,00ден
Electro Fusion Leggings Sportske tajice sa dizajnerskim printom - Electro Fusion Leggings Unikatni dizajn i vrhunska kvaliteta omogućuju vam da se uvijek osjećate odlično i spremno za akciju. Razvijene od strane vrhunskih sportaša na najbolji n..
Zoe Leggings
1.460,00ден
ELEMENT TANK TOP За активности од низок интензитет Танк топ маичките се идеален спој на функционалност и удобност. Лесни и удобни со одличен проток на воздух за време на тренинг или рекреација. Elements танк топот на Зое е дополнително удобен б..
Zoe Leggings
3.250,00ден 2.275,00ден
Flow Leggings, BlackHigh intensity leggings - за активности со голем интензитетДоживејте моментален наплив на енергија со инспиративните Flow хеланки за висок перформанс. Со внимателно позиционирани панели за проток на воздух, потта нема да биде..
Zoe Leggings
2.075,00ден
Fly High Leggings Moderate intensity Leggings Заводливи и софистицирани sports luxe хеланки, изработени од материјал со луксузен сјај и компресиони својства кои совршено го обликуваат телото. Со транспарентен и предизвикувачки детал кој визуе..
Zoe Leggings
2.075,00ден
Fly High Shorts Moderate intensity shorts Must have шорцеви во црна боја и златни детали. Гарантираат слобода на движење и врвна удобност, додека страничните панели овозможуваат постојан проток на воздух. Идеални за тренинг или casual изданиј..
Zoe Leggings
2.100,00ден
Fly Leggings NAPOMENA: TAJICE NARUČENE PUTEM WEB SHOPA BIT ĆE POSLANE KUPCIMA OD 28.03.2016. Fly Leggings su sportske “high performance” tajice sa strateški pozicioniranim mrežastim detaljima i visokim sjajem. Napravljene u suradnji Polleo Spor..
Zoe Leggings
1.790,00ден
GAME CHANGER SHORTS За активности од среден интензитет Нема подобар спој на изглед и функција како тој што се среќава во Game Changer шорцевите на Зое. Иновативноиот крој нуди стабилност и обликува фигура истовремено задржувајки го женстве..
Zoe Leggings
1.820,00ден
Hype Shorts Moderate intensity shorts Најпредизвикувачките спортски шорцеви со технологија 2 во 1 која овозможува неограничено движење без страв од некакво незгодно отркивање. Елегантни, женствени и со технологија на дишење, идеални за с..
Zoe Leggings
1.460,00ден
LILY TANK TOP За активности од низок интензитет Танк топ маичките се идеален спој на функционалност и удобност. Лесни и удобни со одличен проток на воздух за време на тренинг или рекреација. Lily танк топот на Зое е дополнително удобен благодар..
Zoe Leggings
2.460,00ден 1.845,00ден
LIT LEGGINGSЗа активности од среден интензитетЗадоволете ги сите потреби кои ги очекувате од една спорстка хеланка со Lit хеланките на Зое. Прецизно изработени од комбинација на материјали тие истворемено нудат материјал кој осигурува стабилност..
Zoe Leggings
2.870,00ден 2.153,00ден
LUST LEGGINGSЗа активности од среден интензитет Уживајте во активностите и во најтоплите денови благодарени на Lust хеланките изработени од идеална комбинација од Zoe Body Shaping Performance и Zoe Performance Net материјалот. Цврстиот..
Zoe Leggings
1.450,00ден
Magic Sports Bra, Black Moderate intensity sports bra - za aktivnosti srednjeg intenziteta Magic sportski grudnjak osigurava ti optimalnu potporu i neospornu udobnost. Uz color blok stil, kontrastne X naramenice i trendy transparentne deta..
Zoe Leggings
1.450,00ден
Magic Sports Bra, Violet Moderate intensity sports bra - za aktivnosti srednjeg intenziteta Magic sportski grudnjak osigurava ti optimalnu potporu i neospornu udobnost. Uz color blok stil, kontrastne X naramenice i trendy transparentn..
Zoe Leggings
2.890,00ден
Mirage Leggings, Black High intensity leggings - за тренинг со висок интензитет Далеку од обични црни хеланки. Mirage даваат чувство на непобедливост и елегантност преку нагласување на мускулите и облините благодарение на врвните ткаенини ..
Zoe Leggings
2.490,00ден
Multi-Material Leggings Multi-Material Leggings su sportske “high performance” tajice sa srebrnim i sivim detaljima koji oblikuju (vaše) tijelo i pružaju potporu na pravim mjestima. Napravljene u suradnji Polleo Sporta i Zoe Leggings. Izvede..
Прикажани 1 до 30 од 66 (3 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018