Цена

3.400ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Кога Harley тренира , тоа мора да биде со стил!

Инспирирана од палавата принцеза на темнината, Зои создаде специјални, statement хеланки.

Едноставниот крој во комбинација со асиметричниот впечатлив бел и црвен принт е совршен за сите смели девојки кои сакаат да привлечат погледи. Без разлика дали пиете кафе со пријателите или во теретана, нема да останете незабележани. Растегливиот и удобен материјал обезбедува целосна удобност при изведување на најсложените вежби.

Карактеристики:

  • Comfort Fabric: Пријатно и удобно чувство на кожата
  • Истегнување: Исклучително истегнување и зафат
  • Обликување (среден интензитет): Ги обликува и нагласува облините на вашето тело
  • УВ заштита: Заштита од УВ зрачење, фактор 50+
  • Материјал: 75% полиестер, 25% еластин

Zoe 

ZOE табела со големини

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ  (cm) 

 ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

ДОЛЖИНА ВО ЧЕКОР (cm)

XS 80-83 62-65 88-93 76
S 84-88 66-70 94-98 76
M 89-93 71-75 99-103 76.5
L 94-98 76-80 104-108 77
XL 99-103 81-85 109-114 77

 

Како да се измерите правилно?

Обем на гради - Измерете под рацете околу најширокиот дел од градите. Погрижете се мерната лента да не е премногу затегната.

Обем на половина - Измерете на најтесниот дел од половината, внимавајте мерната лента да не е премногу стегната.

Обем на колкови - Измерете околу најширокиот дел од колковите и пазете вашите стапала да не се премногу оддалечени.

Должина во чекор - Измерете ја внатрешноста на нозете од препоните до подот.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024