Цена

2.290ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

И за тренинг и после кафе!

 

Дали барате ранец што можете да го носите на тренинг и на кафе потоа? Ве опфативме! ;) Овој симпатичен ZOE ранец можете да го носите насекаде. Доволно е голем за да ставите патики и опрема за вежбање, но доволно мал за стилска комбинација. Внатрешноста на ранецот е опремена со џеб кој ви овозможува да ги чувате сите мали скапоцености, и џеб за шише за да останете хидрирани. Ранецот доаѓа во прекрасна црвена боја на вино, додека металните додатоци во розово златна боја го даваат последниот шмек за вистински модерен спортски изглед.

 

Карактеристики:

 

Без чувство на стегање и тежина

Засилени рачки

Надворешен долен џеб со патент

Внатрешен џеб за ситници и шише

Димензии: 23cm x 15cm x 34cm

 

Материјал: Надворешен дел 100% полиестер, внатрешен дел 100% полиестер

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024