Цена

9.250ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Chin-up вратило, multigrip 

Фиксно ѕидно мултипликално вратило од цврста конструкција и висок капацитет на товар, наменет за употреба во клубови или за лична употреба. Со секоја промена на зафатот, се оптеретува различна група на мускули.

 

Можете да работите на сите типови на споеви на овој уред: Широк-зафат-лакинг, неутрален / паралелен-зафат-чипкач, влечење за обратно затегнување, полу-потполно влечење. Сите овие се основни вежби за мускулите на грбот и рацете, а мускулите на градите и на рамото, исто така, значително учествуваат.

Доаѓа до вашата адреса во оригиналното пакување со сите потребни завртки и подлошки за монтирање на ѕидовите.

 

Димензии:

растојание од ѕидот: 57 см

ширина - опсег на вратило: 110 см

ширина на зафатот: 20 см

боја: црна мат (заграда) / сребрена (држач на вратило)

 

оптоварување: 135 кг

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024