Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Јаглехидрати

Сортирај по:
Scitec Nutrition
1.350,00ден
Isotec Endurance, 1000 gФормула за дополнување на јагленихидрати и електролити.   Тренингот со тегови и вежбите за издржливост можат да ги намалат залихите на телесната енергија и да доведат до загуба на течности и електролити. Зголемената те..
Myprotein
645,00ден
Maltodextrin, 1000 gМалтодекстрин е висококвалитетен сложен јаглехидрат. Се произведува од пченкарен скроб кој е одличен извор на брзо отпуштачка енергија.  Предноста на малтодекстринот е што иако е комплексен јаглехидрат сепак има висок глихеми..
Polleo Sport Proseries
320,00ден
Декстроза 500 gДекстроза или глукоза е едноставен и најважен јаглерохидрат, претсавува квалитетен извор брза енергија. Најдобар начин на внесување едноставни шеќери за спорстисти кои имаат многу поголеми енергетски потреби од просечните луѓе.Однос..
Myprotein
740,00ден
Инстант овес без вкус, 2500 грИнстант овес (инстант овесен прав) е одличен извор на јаглени хидрати со низок гликемиски индекс (ГИ) идеални за долгорочно ослободување на енергија. Изворот е шкотски овес и тој се меле во прав за да се обезбеди бавно о..
ME:First
710,00ден
Me F1rst Isotonic Sports Drink 500 gr Refresing Lemon Lime – E додаток во исхрана.Фирст стандард за квалитет / Пред, за време на или после тренинг / Долготрајна енергија / Без Аспартам / Микс од јаглехидрати и електролити / Баланс на електро..
Polleo Sport Proseries
430,00ден 340,00ден
Maltodekstrin, 1000 gМалтодекстрин е високо квалитетен комплексен јаглерохидрат. Се произведува од пченичен скроб кој е одличен извор за брзо испуштање на енергија. Иако малтодекстринот е комплексен јаглерохидрат тој има висок гликемиски индекс (GI),..
Polleo Sport Proseries
730,00ден
Maltodekstrin , 2000 gМалтодекстрин е високо квалитетен комплексен јаглерохидрат. Се произведува од пченичен скроб кој е одличен извор за брзо испуштање на енергија. Иако малтодекстринот е комплексен јаглерохидрат тој има висок гликемиски индекс (GI)..
Polleo Sport Proseries
100,00ден
Proseries Energy Gel 40гНова генерација на енергетски гелови.Energy Gel от на Prosseries е суплемент кој инстатно обновува енергија. Бидејки е во изотонична форма нема потреба дополнително да се раствора. Пакувањето е компактно и лесно за корист..
Polleo Sport Proseries
300,00ден
Proseries Instant Oats, 1 kgЗапочни го денот здраво и енергично !Овесните снегулки долго време важат за најдобрата храна за тие кои сакаат да намалат несакани масти и да останат здрави. Доколку сакате денот да го започнете со оброк кој е здрав и енер..
Polleo Sport Proseries
550,00ден
Proseries Instant Oats, 2.5 kgЗапочни го денот здраво и енергично !Овесните снегулки долго време важат за најдобрата храна за тие кои сакаат да намалат несакани масти и да останат здрави. Доколку сакате денот да го започнете со оброк кој е здрав и ен..
Polleo Sport Proseries
45,00ден
Proseries Training Candy, 39 gНајдобрата бонбона за обнова после тренинг!Компактни бонбони од гроздов шеќер кој претставуваат брз и квалитетен извор на телесна енергија и обнова. Поради неговиот висок глихемиски индекс екстрмно брзо се апсорбира.Зошт..
ME:First
2.650,00ден
ME F1RST REVIVE 1KGMe F1rst Revive 1 kg Grape – Ми Фирст Ревајв изотонична формула со вкус на грозје во пакување од 1 кг. Фирст стандард за квалитет / Пред, за време на и по завршување на тренинг /13 гр протеин / 20 мг АЛА / 450 мг витамини и ..
ME:First
125,00ден
Me F1rst Revive 20gФирст стандард за квалитет / Пред, за време на и по завршување на тренинг /13 гр протеин / 20 мг АЛА / 450 мг витамини и минерали на сервирањеПрофесионална формула / Ултимативна формула за после тренинг / Почувствувај ја разлика..
Vitargo
2.550,00ден
Витарго + електролит во пакување од 2кг со вкус на грозјеДодаток во исхранаЈаглерохидратен енергетски пијалок·         Јаглерохидрати 100% Vitargo·         Подобар од ..
Vitargo
2.550,00ден
Vitargo +Electrolyte, 2000 g Витарго + електролит во пакување од 2кг со вкус на цитрон Додаток во исхрана Јаглерохидратен енергетски пијалок ·         Јаглерохидрати 100% Vitargo ·  &nb..
Vitargo
130,00ден
Vitargo +Electrolyte, 75 gВитарго + електролит во пакување од 2кг со вкус на цитронДодаток во исхранаЈаглерохидратен енергетски пијалок·         Јаглерохидрати 100% Vitargo·      &..
Vitargo
2.720,00ден
Vitargo Carboloader, 2000 g Витарго во пакување од 2кг со вкус на портокал Додаток во исхрана Јаглерохидратен енергетски пијалок ·         Јаглерохидрати 100% Vitargo ·    &nb..
Vitargo
2.360,00ден
Vitargo Pure, 2000 gДодаток во исхранаЈаглерохидратен енергетски пијалок·         Јаглерохидрати 100% Vitargo·         Подобар од малтодекстрин и декстрозаВитарго е патен..
Прикажани 1 до 18 од 18 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa TLS 1.2 secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018