Цена

340ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
Неверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти
Упаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојувањето се случува по
 природен пат затоа протресете.
 Ставете 1 сервирање (5 мл) во оброци за подобрување на вкусот
Нутритивни вредности; големина на сервирање 5 мл; бр.на сервирања 85
 


5 мл

100 мл

 

Енергетска вредност

2 kJ / 0 kcal

34 kJ / 8 kcal

Масти

0 г

0 г

-од кои заситени

0 г

0 г

Јаглехидрати

0 г

1.7 г

-од кои шеќери

0 г

0 г

Влакна

0 г

1.6 г

Протеини

0 г

0 г

Сол

0 г

0.04 г

 
Состојки: Вода, Арома, Згуснувач, Обезмастено какао во прав, Засладувач (сукралоза),
 Конзерванси (Калиум-сорбат, Натриум-бензоанат)
Информации за алергени: Може да содржи остатоци од млеко, соја, глутен, школки, јајца.
Начин на чување:  Да се чува на суво и ладно место на температура под 25 степени целзиусови.
Да не се изнесува на директна светлина и топлина.&
По првото отварање чувајте во фрижидер и потрошете го во рок од 4 недели.
Нето количина: 425 мл
Производител: Произведено во ЕУ за Polleo Adria d.o.o, Samoborska Cesta 134, 1090, Загреб, Хрватска
Земја на потекло: ЕУ
Одговорен за МК: Ахема ДОО, Загребска 28б, 1000 Скопје

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024