Цена

1.780ден

-70% Акција
534ден Заштедуваш
1.246ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

 

Wildcat Swim Bra, Black

Вечната црна боја е секогаш совршен избор

 Црн костим за капење е исто како црн фустан - вечна класика што секоја девојка треба да ја има во нејзиниот гардеробер затоа што тоа е совршен избор за било кое време! Горниот дел за капење WildCat е сигурен избор бидејќи со класичната црна боја никогаш не можете да згрешите!

 

Создаден за безгрижно сончање

 

Сакате затемнет тен, но не ви се допаѓа кога имате остатоци од костумите, и затоа избирате костуми за капење со поедноставно парче? WildCat ќе биде вашиот најдобар сојузник ова лето, бидејќи доаѓа со прилагодливи прерамки, кои може да се отстранат на неколку едноставни чекори за да уживате во безгрижното сонце. Слободно можете да го комбинирате со бикини WildCat или некој друг долен дел од првата линија на костими за капење Zoe.

 

* Заменувањето на костумите за капење е можно само со оригиналната етикета и заштитна фолија.

 

Zoe Fashion


ZOE табела со големини - ДОЛНА ОБЛЕКА

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm)

ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

SM 84-87 66-69 92-95
MD 88-91 70-73 96-99
LG 92-99 74-77 M

 

ZOE табела со големини - КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ

ГОЛЕМИНА

ОБЕМ НА ГРАДИ (cm)

ОБЕМ ПОД ГРАДИ   (cm)

ОБЕМ НА ПОЛОВИНА (cm)

ОБЕМ НА КОЛКОВИ (cm)

36 84-86 68-71 66-69 92-94
38 88-90 72-75 70-73 96-98
40 92-94 76-79 74-77 100-102

 

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024