Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Здравје за зглобови

Сортирај по:
Unknown!
3.230,00ден
Бесплатна испорака
CH Alpha "CH Aplha" продукт кој содржи патентирани состојки дизајнирани за намалување на болката во зглобовите без разлика дали е предизвикана од стареење, преголем напор или некоја претходна спортска повреда. Како функционира? CH Alpha ..
ME:First
2.270,00ден
Бесплатна испорака
Elasti 4 Joint, 300 gПрвиот избор за здравје на зглобовитеЗа време на интензивно вежбање, нашите зглобови го носат целиот товар на телото! Токму поради ова - поради притисокот што телото го создава врз зглобовите, може да се појави чувство на неприја..
Dietpharm
360,00ден
GLUKOZAMIN SULFAT 500 капсули за возрасниГлукозамин сулфат – се наоѓа во телесните ткива како што се тетивите, лигаментите, течностите во зглобовите, ‘рскавиците. Способноста на организамот за синтетизира глукзамин се намалува со текот на годините по..
Scitec Nutrition
890,00ден 623,00ден
Joint Х Complex – Џоинт Х - 100 капсулиДодаток во исхранаЏоинт Х е комплексна формула од 4 состојки, дизајнирана воглавно зa одржувањето на нормални зглобови. Тој го содржи добро познатите Глукозамин Сулфат, Хондроитин Сулфат, Желатин и Метилсулфонил..
Dietpharm
760,00ден
KONDROIN FORTE, 40 ТАБЛЕТИТаблетите Kondroin forte ги штитат зглобните структури ја олеснуваат подвижноста и намалуваат болката. Активните состојки, глукозамин-сулфат и хондроитин-сулфат, се заштитници на рскавицата-хондропротективи. Тие ја помагаат ..
Gymstick
2.190,00ден
Бесплатна испорака
 Кожна лента за рачен зглобПодесливи кожни ленти за глуждот со идржлив челичен прстен и удобна обвивка одвнатреГолемина (cm): 48,5 x 10 x 2Тежина (kg): 0,14 Материјал: Kожа и челик..
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018