Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Филтрирај

Цена
Oпсег: ден - ден
Бренд

Superfood и сирова храна

Сортирај по:
Numbers Are Good
490,00ден
Ashwagandha Powder, 150 gЕдна од најценетите билкиAshwagandha, исто така позната како индиски гиншенг, е грмушеста билка со овални листови и жолти цветови, а црвен плод. Со потекло од сувото подрчје на Индија, може да се најде во северна Африка т.е. ..
Numbers Are Good
450,00ден
Chia семе, 750 g Chia семето претставува супер билка поради исклучително квалитетните хранливи материи кои се среќаваат во неа. Се одгледува во Јужна Америка и тоа илјадници години како основен дел од исхраната на Азтеките и Маите како и во м..
Numbers Are Good
620,00ден
Cocoa Nibs, Organic, 250 g100% органски какао зрна познати како најздрав и најприроден лек во облик на чоколадо !!Органските какао зрна не се термички обработени и како такви ги задржуваат сите нутритивни состјки во максимална количина. Прироно се бо..
Numbers Are Good
210,00ден
Coconut Flour, Organic, 250 g Безглутенска алтернатива на брашно!Кокосовото брашно претставува природна, слатка алтернатива на конвенционалните типови на брашно. Со својата мека структура и карактеристичната блага арома на кокос, совршено се вклопува..
Polleo Sport
330,00ден
Симболот на МедитеранотЕкстра девственото  масло  има многу здравствени придобивки! Полно со хранливи материи, витамини и лековити својства  го прават да има анти-бактериски, антиинфламаторни, анти-габични и антивирусни својства.&nb..
Numbers Are Good
550,00ден
Промотивна акција од 04.03 - 10.03.2019Extra Virgin Coconut Oil, 500 ml100% екстра virgin кокосово маслоЕкстра virgin кокосовото масло  е добиено со ладно пресување на свежиот зрел плод од кокос, што го прави поразлично од преработуваното кокосо..
Amazing Grass
2.060,00ден
Бесплатна испорака
Green Superfood, Berry, 240 gВашата дневна доза на зеленчук и овошје за здравје!Green Superfood Berryе внимателно направена мешавина од свеж зеленчук, интегрално овошје и зеленчук. Green Superfood  ви ја носи вистинската  храна на вашето..
Amazing Grass
2.060,00ден
Бесплатна испорака
Green Superfood, Chocolate, 240 gВашата дневна доза на зеленчук и овошје за здравје!Green Superfood The Original е внимателно направена мешавина од свеж зеленчук, интегрално овошје и зеленчук. Green Superfood  ви ја носи вистинската  х..
Amazing Grass
2.060,00ден
Бесплатна испорака
Green Superfood, The Original, 240 gВашата дневна доза на зеленчук и овошје за здравје!Green Superfood The Original е внимателно направена мешавина од свеж зеленчук, интегрално овошје и зеленчук. Green Superfood  ви ја носи вистинската  х..
Numbers Are Good
730,00ден
Guarana Powder, Organic, 150 gБогатство од Бразил!Гуарана е билка од амазонската прашума во Бразил и Венецуела, позната како бразилско какао. Фактот дека кофеинот ја зголемува будноста, гуараната е идеална за конзумирање наутро или пред тренинг. Орга..
Numbers Are Good
460,00ден
Промотивна акција од 04.03 - 10.03.2019Maca Powder, Organic, 250 gЗа зголемена енергија и имунитет!!Благодарение на новите трендови, маката станува се повеќе популарна. Исклучително богата со нутриенти како витамин Ц, бакар и железо маката на Numbers..
Numbers Are Good
710,00ден 568,00ден
Промотивна акција од 04.03 - 10.03.2019Maca Powder, Organic, 500 gЗа зголемена енергија и имунитет!!Благодарение на новите трендови, маката станува се повеќе популарна. Исклучително богата со нутриенти како витамин Ц, бакар и железо маката на Numbers..
Numbers Are Good
720,00ден
Билката  Моринга е позната и како „дрво на животот“ и се наоѓа на Хималаите, Пакистан, северна Индија, Бангладеш и Авганистан. Со илјадници години, морингата се слави како ефикасна во борбата против многу болести и долго време се користи во т..
Myprotein
790,00ден
Путер од кикирики во прав со 70% помалку маснотии од класичниот путер од кикирики. Има висока содржина на влакна и брзо се меша. Се прави со притискање на путерот од кикирики и отстранување на маснотиите од него. Путерот од кикирики во прав е..
Numbers Are Good
125,00ден
Protein Cracker, 70 g Направен во Хрватска, протеински крекер од серијата Numbers Are Good полн со протеини и влакна без глутен 100% природни состојки обработка добиена со сушење Сите суровини се направени во ЕУ MADE IN EU (Croatia) ..
Amazing Grass
2.480,00ден
Бесплатна испорака
Protein Superfood, Chocolate, 360 g Protein Superfood   е уникатен органски шејк „all in one“кој содржи комбинација на свежи алкализирачки зеленчуци, интегрално овошје и зеленчук и 20 грама протеини добиени од растенија.Покрај одлич..
Unknown!
165,00ден
Protein Superfood, Chocolate, Sachet, 36 g Protein Superfood   е уникатен органски шејк „all in one“кој содржи комбинација на свежи алкализирачки зеленчуци, интегрално овошје и зеленчук и 20 грама протеини добиени од растенија.Покра..
Amazing Grass
2.480,00ден
Бесплатна испорака
Protein Superfood, Vanilla, 360 g Protein Superfood   е уникатен органски шејк „all in one“кој содржи комбинација на свежи алкализирачки зеленчуци, интегрално овошје и зеленчук и 20 грама протеини добиени од растенија.Покрај од..
Numbers Are Good
600,00ден
Промотивна акција од 04.03 - 10.03.2019Spirulina Powder, Organic, 150 gВистински superfood која содржиу целосен спектар на нутриенти !!Спирулината е сино зелена слатководна алга стара 3.6 милијарди години што ја прави една од најадаптивните организми..
Numbers Are Good
280,00ден
Turmeric Powder, Organic, 150 g Најбарана билка!Куркума (Curcuma longa) е коренеста билка од фамилијата џумбир која благодарение на интензивната жолто-портокалова боја и индинското потекло традиционално се вика индиски шафран. Куткума се користи прек..
QNT
1.080,00ден
QNT Vegan Protein 500gr – Вегански протеин  во пакување од 500грДодаток во исхрана71kcal на сервирањеНула шеќери без лактоза Грашок и ОризСервирање : 20гр            &nbs..
Прикажани 1 до 21 од 21 (1 страни)

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018