Телефонски нарачки - достава преку карго

Невалиден e-mail.

Osteocoral D3

880,00ден
-+

Osteocoral D3

Osteo-Coral D3 Dr Wolz ги содржи природните супстанции од сонцето и морето: калциум, од фосилни школки и корали; сончевиот витамин Д3; витамин К2 против распаѓање на коските; како и голем број на олиго- елементи неопходни во процесот на создавање на здраво коскено ткиво: манган, бакар, цинк и флуор.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Пријавeте се за билтен

И добијте ги најновите информации, промоции и попусти.

Внесете го вашиот емаил

American Express Diners Maestro MasterCard Visa SSL secured
Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2018