Цена

5.890ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Чувајте ја целата ваша опрема во едноставна спортска торба - Venum Trainer Lite EVO. Овој класичен модел е дизајниран за максимална практичност и организација.

Venum Trainer Lite EVO има вентилирана и посебна преграда за складирање на валкани алишта и има џебови со различни големини на страничните, централните и горните делови за различни опции за складирање. Повеќенаменските ремени овозможуваат да се носи во рака, на грб или преку рамо - флексибилност по ваш избор. Мрежестата конструкција која дише на горниот дел од чантата поттикнува вентилација на вашата опрема после тренинг, а со совршена завршница, како и сите други модели на Venum, оваа чанта комбинира издржливост и стил. Верувај ми, ќе ве придружува многу години, обезбедувајќи практичност и сигурност за секоја ситуација.

Технички карактеристики:

  • Голема главна преграда
  •   Повеќе странични џебови
  •   Печатење на екран
  •   Натпис на логото на Venum
  •   Везење Venum Performance
  •   Мрежести горен дел за оптимална вентилација
  •   Прилагодлив и обложен ремен за рамо
  •   Големина: 600 x 330 x 250 mm
  •   Волумен: 63 литри.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024