Цена

1.550ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Колекцијата на штитници Venum Kontact се враќа за да ги задоволи вашите потреби. Овие штитници се совршен компромис помеѓу практичноста и заштитата. Изработени од 100% памук, брзо се сушат, притоа обезбедувајќи максимална заштита на потколеницата и метатарзалната коска на стапалото.

Со штитниците за потколеници Venum Kontact, вашиот глужд останува целосно флексибилен за време на вежбањето, овозможувајќи ви да ја одржите вашата мобилност и флексибилност.

Системот за затворање на овој производ е исклучително практичен. Премиум велкро и растеглива ткаенина сместени во пределот на телето и под стапалото обезбедуваат сигурна поддршка и прецизно вклопување.

Штитниците Venum Kontact ги исполнуваат најсложените очекувања на практичарите на боречки вештини и боречки вештини.

Технички карактеристики:

  • 100% памук: удобност во секое време.
  • Велкро: прецизно вклопување.
  • Одржувањето е овозможено со еластична ткаенина.
  • Лесно и брзо се става.
  • Се препорачува перење во машина за перење на 30 °C.
  • Универзална големина.
  • Логото на Venum - знак за врвен квалитет.

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024