Цена

1.320ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Подлога за тренинг

 

Висок квалитет и еко прифатлива. Исклучително густа за удобност и перформанси. Се преклопува лесно за лесно складирање

 

Материјал: НБР

Димензии на производот: 1730 x 610 x 10MM

Димензии на пакувањето:

 

10х10х61СМ

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024