Цена

1.200ден
Во цените е вклучен и ДДВ

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена

Алуминиумските рачки се обликувани, издржливи и лесни
Прилагодлив челичен кабел за максимална должина до 3 метри
Рачка од 90 степени за брзо дејство
Мазни топчести лежишта за супериорно чувство и брзина
Вклучува премиум UFC мало пакување
Боја: црна

Димензии на пакувањето: 20,83 x 10,67 x 3,56 cm

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024