Цена

2.240ден
Во цените е вклучен и ДДВ
Бесплатна достава

{{business_unit.name}} Не е достапно {{business_unit.name}} Количините се ограничени {{business_unit.name}} Достапно {{business_unit.name}} Достапно во рок од 3-5 работни дена
  • Слајдер

Одлично за изчекори, стомачни, зголемена флексибилност

Го зголемува опсегот на движења за целокупното вежбање на телото

Двостран дизајн

Може да се користи на сите површини

 

  • Јаже за скокање

 

Комплетен кардио тренинг

Ја подобрува координацијата, издржливоста и брзината

Прилагодлив за сите корисници

Алуминиумски лесни рачки за врвни перформанси

 

Топчести лежишта создаваат ултра мазна ротација

Коментирајте и оценете го производот

ДА НЕ
Вашата е-пошта нема да биде објавена и ќе се користи само за одговор на вашиот коментар.

Поврзани производи

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ЈА АКЦИЈАТА

Пријавете се за нашиот билтен и бидете во тек со најновите промоции и новости!


Софтверот за продавницата © Polleo Sport 2008 - 2024